Výsledky vyhledávání pro: Rum


Počet produktů : 1364Bumbu Rum Co. Bumbu Cream 15 % 0,7 l

Základem tohoto rumového likéru je panamský rum, který zrál 18 let v sudech po bourbonu a dalších 6 měsíců pak v sudech po sherry. Jedná se o rumový likér, jenž snoubí úžasnou směs Bumbu rumů s kokosem, skořicí, smetanou...

Cena od 850 KčBUMBU RUM XO 40% 0,7l (tuba)

Specifikace produktu Bumbu Rum XO 0,7L 40% alk. The small-batch rum, called Bumbu XO, has been finished in white oak Sherry barrels from Andalusia, Spain. Bumbu XO is distilled and aged at a 120-year-old Panamanian distillery, and uses local sugarcane...

Cena od 875 Kč
Rum je jedním z nejvšestrannějších destilátů, které si můžete vychutnat. Od bílého rumu po extra starý, sledujeme stovky různých stylů z celého světa.

Rum se obvykle fermentuje a destiluje z melasy (vedlejší produkt cukrové třtiny) nebo přímo ze šťáv cukrové třtiny. Mezi oblíbené výrobní země patří Dominikánská republika, Jamajka, Barbados, Trinidad a Tobago a pro takové národy tvoří rum velkou část jejich kultury, protože ho lidé pijí v koktejlech a také jako „tajnou“ přísadu při vaření. Představte si Pina Coladu a Jerk Chicken...prostě vynikající.

Bílý rum si zachovává průhlednost, protože se plní do lahví ihned po destilaci, zatímco tmavé rumy získávají svou barvu a chuť procesem zrání. Obecné pravidlo pro rum...čím je tmavší, tím je starší a vyzrálejší.

Rum si můžete vychutnat buď samotný, s ledem, v koktejlu, ve Vašem oblíbeném drinku nebo v jídle. Ať už vás baví jakýkoli způsob, užívejte si prosím zodpovědně.