Vyhledávali jste: slivovice


Slivovice je oblíbený nápoj po celé východní Evropě, ale především na Balkáně. Srbsko ho dokonce prohlásilo za svůj národní nápoj a chránilo jméno a značku. Ale nejsou to jen Východoevropané, které to baví. Mnoho institucí uznalo kvalitu tohoto úžasného nápoje a při mnoha příležitostech jej odměnilo.
Konzumuje se většinou jako předkrm, ale někteří milují otevřít láhev ve chvílích oslav nebo sebereflexe, když sklenka tvrdého alkoholu může spláchnout smutek. Mějte na paměti, že to není nápoj pro slabé srdce, protože obsahuje poměrně velké procento alkoholu (38-50 %). Podívejte se jaká je nejlepší slivovice.

Počet produktů : 242GRIČ Slivovice 0,5 l 52%

GRIČ Slivovice je jedinečný destilát ze "šlechtické" odrůdy Stanley, která je díky svému ušlechtilému chování během zpracování považována za jednu z nejvýznamnějších v nabídce. Tato švestka při kvašení tvoří na povrchu kůrku,...

Cena od 623 Kč


ROVINY Slivovice 0,7 l 52%

ROVINY Slivovice je jedinečná slivovice z první edice Rovin. Tento vzácný destilát byl pečlivě vyroben na podzim roku 2018 a pro dosažení své dokonalé jemnosti zrál šest měsíců v nerezovém tanku. Tato slivovice je známá svou charakteristickou...

Cena od 1200 Kč
TOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, tak se podívejte níže na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.