barman.cz e-shop s alkoholem

Výsledky vyhledávání alkoholu od e-shopu barman.cz.

barman.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment alkoholickcýh nápojů od internetováho obchodu barman.cz

Recenze barman.cz

Obchod barman.cz má ve své nabídce více než 890 alkoholických nápojů. V sortimentu naleznete nápoje jako Rum, Whisky, Gin, Víno, Pivo a spoustu dalšího značkového alkoholu. Internetový obchod barman.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!

Počet produktů : 890


Lžička s diskem 28 cm

Tato nerezová barová lžíce nabízí profesionálním barmanům celou řadu požadovaných vlastností. Elegantní s nerezovým povrchem, moderní styl práce. Plochý disk na konci lžíce nejen zvyšuje hmotnost a větší kontrolu, ale může...

Cena od 190 KčSíta od

Strainer bez úchytů s rukojetí

Tento strainer je vyráběný z nerezové oceli a nemá žádné úchyty. Má dlouhou rukojeť a díky svému klasickému tvaru je vhodný do všech typů shakerů a stane se Vaším elegantním pomocníkem. Oproti strainerům s úchyty se tento strainer...

Cena od 360 Kč

Shakery od

Shaker 0,8l vážený růžový

Tento klasický Boston shaker je nejrozšířenějším shakerem na světě. Pro jeho použití potřebujete i jeho druhou část, kterou může být míchací sklenice či shaker o objemu 532ml. Rozhodování o tom pravém shakeru je čistě subjektivní...

Cena od 235 Kč

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.