Nejlepší rum ze země Dominikánská republika

Hledáte nejlepší rum ze země Dominikánská republika? Hledáte nejlevnější cenu a nebo zajímavé lahve z kategorie rum?? Tak to jste u nás správně! Níže Vám vypisujeme eshopy s alkoholem, kde mají nejlepší rum ze země Dominikánská republika v akci.

Ať už se jedná o samostnané lahve, dárkové sady, zvýhodněné sety, tak u nás si zajisté vyberete z této nabídky.

Rum

Matusalem Sublime 40% 0,5l

Rum Matusalem se narodil před 150 lety...Na počest své slavné cesty z Kuby do Dominikánské republiky představuje Ron Matusalem limitovanou edici SUBLIME, pozoruhodný a jedinečný rum vytvořený na oslavu své výjimečné historie. Rodina...

Cena od 45500 KčNejlepší alkohol

Ať už hledáte nejlepší rum, nejlepší whisky a nebo nejlepší vodku, tak vždy čtěte odborné recenze jednotlivých lahví.

Naše recenzní weby

Nejlepší alkohol

Nebo se rovnou můžete podívat na námi vytvořené žebříčky nejlepších druhů alkoholu, které jsme pro Vás připravili.

Alkohol v akci

Zajímá Vás spíše kde ušetřit? Tak se podívejte na náš web alkohol v akci a zjistíte, kde mají lahev nejlevněji.

Nový alkohol

Pokud naopak hledáte novinky v alkoholu, tak navštivte náš web nový alkohol a sledujte novinky každý den.Často kladené otázky

Nejlepší rum z oblasti Dominikánská republika?

Za nás je nejlepší rum z oblasti Dominikánská republika například Barcelo 40 Aniversario 43% 0,7l (kazeta).

Krátké informace o Barcelo 40 Aniversario 43% 0,7l (kazeta)
Bohemian Gin Makový navazuje na základní Bohemia gin. Jeho myšlenka je stále zdroj všech botanicals původem v české přírodě. Tato verze vychází z první limitované edice 2022 o výrobě pouhých 2000lahví. Výjimečností je přidáním navíc další známé bylinky českého máku, který doplňuje meduňka, pampeliška, mateřídouška či brusinky.


Další nejlepší rum z oblasti Dominikánská republika

Pokud se Vám nelíbí Barcelo 40 Aniversario 43% 0,7l (kazeta), tak se můžete podívat třeba na Oliver & Oliver Quorhum 30 Aniversario Oporto Finish Limited 0,7 l.

Krátké informace o Oliver & Oliver Quorhum 30 Aniversario Oporto Finish Limited 0,7 l
Quorhum 30 Aniversario je ultra prémiový rum, který obsahuje rumy stařené v dubových sudech po dobu až 30 let. Tato limitovaná edice dozrává několik měsíců v sudech po prémiovém portském víně, původní receptura je tak ještě zdokonalena. Temně mahagonová barva s rubínovými odlesky vytváří na první pohled dojem luxusu. Charakter dozrávání po fortifikovaném víně se projevuje výraznou vůní vanilky, čokolády, kávy a sušeného ovoce. Chuť je plná, harmonická a postupně přechází do intenzivního závěru vznešeného rumu. Rum. Vůně vanilka, čokoláda, káva, sušené ovoce. Chuť plná a harmonická, intenzivní závěr. Doporučujeme k digestiv.

TOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, tak se podívejte níže na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.