Vyhledávali jste podle parametru: japonsko

Výsledky vyhledávání podle parametru japonsko. Níže uvedený alkohol má ve svých parametrech: japonsko.

Počet produktů : 194

Giny od Roku

Gin Roku 0,7l 43%

Japonský gin Roku z vyhlášené palírny Suntory. Roku znamená v japonštině číslo šest. Gin je tvořen z 6 specifických bylin, pocházejících z Japonska z různých ročních období. Jaro zastupují květy a listy sakury, léto zelené...

Cena od 689 KčHakushu 12y 0,7l 43%

Nejprodávanější Hakushu voní velmi zajímavě po posečené trávě a mátě s tóny lněného oleje, které prozrazují její mládí. Chuť je sladká, ale celkem pomalá. K trávě a mátě se přidává hlubší meruňková příchuť a aroma...

Cena od 6990 KčHatozaki Blended

Směs Hatozaki spojuje sladové a obilné whisky, destilované v Japonsku ale i dovážené. Zraje v různých sudech, včetně sherry, bourbon a dub Mizunara, což dodává komplexní chuťový profil. Je pojmenována podle...

Cena od 819 Kč
TOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, tak se podívejte níže na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.