Nejlepší giny ze země Usa

Hledáte nejlepší giny ze země Usa? Hledáte nejlevnější cenu a nebo zajímavé lahve z kategorie giny?? Tak to jste u nás správně! Níže Vám vypisujeme eshopy s alkoholem, kde mají nejlepší giny ze země Usa v akci.

Ať už se jedná o samostnané lahve, dárkové sady, zvýhodněné sety, tak u nás si zajisté vyberete z této nabídky.
Bathtub Gin 43,3 % 1,5 l

Tento gin je vyroben z vysoce kvalitního měděného hrnčířského destilátu, který je naplněn jalovcem, pomerančovou kůrou, koriandrem, kasii, hřebíčkem a kardamomem, který vytváří odvážný ale aromatický profil ginu. Lahev má objem...

Cena od 1290 Kč
Nejlepší alkohol

Ať už hledáte nejlepší rum, nejlepší whisky a nebo nejlepší vodku, tak vždy čtěte odborné recenze jednotlivých lahví.

Naše recenzní weby

Nejlepší alkohol

Nebo se rovnou můžete podívat na námi vytvořené žebříčky nejlepších druhů alkoholu, které jsme pro Vás připravili.

Alkohol v akci

Zajímá Vás spíše kde ušetřit? Tak se podívejte na náš web alkohol v akci a zjistíte, kde mají lahev nejlevněji.

Nový alkohol

Pokud naopak hledáte novinky v alkoholu, tak navštivte náš web nový alkohol a sledujte novinky každý den.Často kladené otázky

Nejlepší giny z oblasti Usa?

Za nás je nejlepší giny z oblasti Usa například Uncle Val´s Zested Gin, 45%, 0,7l.

Krátké informace o Uncle Val´s Zested Gin, 45%, 0,7l
Bohemian Gin Makový navazuje na základní Bohemia gin. Jeho myšlenka je stále zdroj všech botanicals původem v české přírodě. Tato verze vychází z první limitované edice 2022 o výrobě pouhých 2000lahví. Výjimečností je přidáním navíc další známé bylinky českého máku, který doplňuje meduňka, pampeliška, mateřídouška či brusinky.


Další nejlepší giny z oblasti Usa

Pokud se Vám nelíbí Uncle Val´s Zested Gin, 45%, 0,7l, tak se můžete podívat třeba na Aviation American Gin 42% 0,7 l.

Krátké informace o Aviation American Gin 42% 0,7 l

Všechno to začíná přesnou směsí rostlinných látek – kardamom, koriandr, francouzská levandule, semínka anýzu, smilax lékařsky, jalovec a dva druhy pomerančové kůry. Rostliny jsou macerovány v čistém, neutrálním obilném lihu po dobu 18 hodin v maceračních nádržích.

Macerát se pak čerpá do destilačního zařízení spolu s čistou vodou. Parní pláště zahřívají macerát, páry jdou do kondenzátoru, který je ochlazuje, přičemž vzniká ginový destilát. Při pečlivě sledovaném procesu je odstraněna první tekutina tzv. "vedlejší produkt". Ta nejcennější tekutina se sbírá v průběhu celého procesu, pak palírna určí konec cyklu. Tohle trvá přibližně 7 hodin a v tomto okamžiku vzniká destilát o síle 71 % alkoholu. Ten se pak přenese do mixovací nádrže, kde se přidá čistá voda, čímž se gin dostane na požadovaných 42 %. Poté je odeslán do plnící linky pro plnění, uzavírání a značení. 

Gin Aviation si vychutnáte jak čistý s ledem, tak i jako součást koktejlů. Doporučujeme všem, který chtějí zkusit něco nového. Je čas na suchý americký Gin!

Na zdraví!

TOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, tak se podívejte níže na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.