Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev)

Cena od
1 017 Kč
Alkohol v akci
Ověřené e-shopy
Kategorie: Červená
Výrobce: Inama
Cena od 1 017 Kč, Skladem



Krátký popis
93 Bodové hodnocení! Lze skladovat ve sklepě po dobu 7 let. Před podáváním 1 hodinu dekantujte.Příběh Inamy začal v 60. letech 20. století, kdy Giuseppe Inama začal nakupovat skromné pozemky v oblasti Soave, aby mohl vyrábět vlastní víno.... Celý popis


Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) v akci

Podívejte se kde je Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) a kde nakoupíte nejlevněji alkohol v akci.


Kde mají Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) v akci?

Produkt Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) můžete zakoupit v následujících eshopech. Seřadili jsme jejich ceny vzestupně, abyste se mohli podívat, kde mají Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) nejlevnější!


CartImage
Červená

Inama Bradisismo 2021 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev)

1017 Kč
CartImage
Červená

Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev)

1017 Kč

Více informací

Nejlevnější 1017 Kč
Nejdražší 1017 Kč
Rozdíl 0 Kč
CHCI UŠETŘIT CHCI JINÝ PRODUKT

Stručné informace

Kategorie: Červená
Výrobce: Inama
EAN: 8029001000057
Cena od: 1 017 Kč

Recenze Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev)

Naše hodnocení

Recenze Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev)

93 Bodové hodnocení! Lze skladovat ve sklepě po dobu 7 let. Před podáváním 1 hodinu dekantujte.Příběh Inamy začal v 60. letech 20. století, kdy Giuseppe Inama začal nakupovat skromné pozemky v oblasti Soave, aby mohl vyrábět vlastní víno. V průběhu let se projekt vyvinul v plnohodnotný rodinný podnik a dnes je ve schopných rukou třetí generace Inamů, Mattea, Alessia a Lucy. Filozofií rodiny bylo vždy dělat věci trochu jinak a ukázat obrovský potenciál oblasti Soave pro výrobu úžasných vín.V roce 1997 rodina zahájila nový inovativní podnik v Colli Berici, kde se zrodilo jejich nádherné lahvování Bradisismo. Uvědomili si, že podmínky jsou zde ideální pro výrobu červených vín, protože teploty jsou v průměru vyšší než v oblasti Soave Classico, a rozhodli se vysadit vinnou révu odrůd Merlot, Cabernet Sauvignon a Carmenere, které jsou pěstovány ekologicky.Bradisismo je kompozice Cabernet Sauvignon a Carmenere, která zraje 15 měsíců ve směsi nových a použitých dubových sudů. Výsledkem je odvážné červené víno, které vyniká intenzivní vůní černého rybízu, lesních plodů, čerstvě rozpraskaného černého pepře a sladkého koření. První doušek odhalí velkorysé plné tělo a silnou chuť tmavých bobulí, která dlouho zůstává na jazyku. Toto výjimečné červené víno je ideální alternativou ke slavnějším italským Super Tuscanům nebo dokonce k červenému Bordeaux pro ty, kteří chtějí rozšířit své chuťové buňky.

Produkt Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) z kategorie Červená si můžete zakoupit například v internetovém obchodě za cenu 1017 Kč.



Hodnocení Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) na Heureka.cz



Parametry Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev)


značka

Inama


Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) má EAN kód 8029001000057

Veškeré další parametry výrobku Inama Bradisismo 2020 Červené 14.5% 0.75 l (holá láhev) naleznete například na webu

Nejlepší Červená

Připravili jsme pro Vás srovnání. Podívejte se na nejlepší Červená


Kvalitní Červená

Připravili jsme pro Vás srovnání. Podívejte se na kvalitní Červená

Komentáře