Minttu v akci

Vyhledávali jste alkohol v akci od značky Minttu a zde jsou výsledky vyhledávání. Podívejte se, kde mají Minttu v akci a ve slevě!

Počet produktů od výrobce Minttu: 1

Minttu 0,5l 50%

Minttu je čirý mátový likér. Jeho čirá barva je způsobena speciálním cukrem. Chuť: Silná a povzbuzující s intenzivní chutí máty peprné na patře. Tento likér si nejlépe vychutnáte jako ledový panák nebo s ledem. Obsah alkoholu...

Cena od 275 Kč

TOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, tak se podívejte níže na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.