Nikka v akci

Vyhledávali jste alkohol v akci od značky Nikka a zde jsou výsledky vyhledávání. Podívejte se, kde mají Nikka v akci a ve slevě!

Počet produktů od výrobce Nikka: 75Nikka Days 40 % 0,7 l

Nikka Days je nejnovějším přírůstkem do rodiny Nikka. Jemný blend obilných whisky a lehce nakouřených sladových whisky, které pochází ze dvou destilérek. Whiska bez udání stáří, která má jemný ovocný profil, aroma bílých a...

Cena od 1060 Kč

Nikka Tailored 43 % 0,7 l

Jakkoliv skeptičtí můžete k japonské whiskey být, stačí jediná sklenička kteréhokoliv produktu destilérky Nikka a změníte názor. A není se čemu divit, vždyť zakladatel této palírny Masataka Taketsuru odjel před založením...

Cena od 2990 Kč

Nikka Session 43% 0,7 l

Tato zbrusu nová Nikka Session se dodává v úžasné matně modré láhvi s plynulou japonskou kresbou a názvem "Session", která zdobí celou etiketu. Jedná se o  whisky, která byla vytvořena z destilátu vyrobeného v palírnách Yoichi a...

Cena od 2590 KčTOP obchody s alkoholem

Pokud si nevíte rad s nákupem alkoholu na internetu, tak se podívejte níže na námi doporučované obchody s alkoholem. Jedná se o prověřené eshopy.

TOP značky alkoholu

Pokud chcete při nákupu alkoholu ušetřit, tak se podívejte na nejoblíbenější značky alkoholu, které jsou v akci a za nejlepší cenu.

Podívejte se, kde mají Salvia Paradise v akci! Pokud chcete při nákupu značky Salvia Paradise ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Monin v akci! Pokud chcete při nákupu značky Monin ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Jack Daniel´s v akci! Pokud chcete při nákupu značky Jack Daniel´s ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Rudolf Jelínek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Rudolf Jelínek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.

Podívejte se, kde mají Žufánek v akci! Pokud chcete při nákupu značky Žufánek ušetřit, tak se podívejte na naší nabídku.